اطلاعات تماس

نشانی
تهران، خیابان استاد مطهری، انتهاي خيابان لارستان، خیابان عبده، پلاک ١٨
 
تلفن تماس
مقطع ابتدایی :  ٨٨٩٠٥٧٧٦
مقطع راهنمایی : ٨٨٩٠٢٨٠٤
نمابر : ٨٨٩٣٥٣١٢

شماره پيام كوتاه : ۳۰۰۰۲۲۲۳۲۲۲۹۰۱

سخن بزرگان

متن ارسالی : سلام حضور در مدرسه شما فرصت مناسبی برای بنده بود تا از نزدیک شاهد زحمات شما و همکاران خوبتان در مدرسه باشم . با تقدیم شایسته ترین احترامات زاهدی کارشناس مسئول انجمن اداره  (١٣٩٤/٠٢/٢٠)

پاسخ : با سلام و عرض ادب .بسیار سپاسگزاریم از لطف و عنایت جنابعالی. امیدواریم به یاری خداوند و با رهنمودهای بزرگوارانی چون شما ، این مجموعه بتواند به نحو احسن فعالیت نماید.

متن ارسالی : مدير محترم سركار خانم مانوكيان، كادر محترم آموزشي و ساير كارمندان محترم مجتمع آموزشي ارس، سال نو و عيد پاك را صميمانه براي شما عزيزان تبريك گفته و تقاضاي سلامتي و موفقيت براي همه شما دارم. ضمن احترام و عرض خسته نباشيد از شما تقاضا دارم در صورت امكان قبول زحمت فرموده مقطع دبيرستان را نيز راه اندازي نماييد. من و مطمئناً ساير اولياء هرگونه كمكي كه در اختيارمان باشد دريغ نخواهيم كرد. با تشكر سوفيق گل عزيز (١٣٩٣/٠١/١٤)

پاسخ : با سلام و سپاس فراوان از پیامتان.تبریکات صمیمانه ما را نیز پذیرا باشید.لازم به ذکر است درخواست شما اولیای گرامی نیاز به بررسی های کارشناسی دارد که در صورت امکان از طریق مسئولین ذی ربط رسیدگی می گردد.

متن ارسالی : Sireli or. Ani, sirov shnorhavorum em garune yev Zatike. Husov em misht linek hajogh yev aroghj. Bari makhtankner. Nazeli Vartanoosian (١٣٩٢/٠١/١٤)

پاسخ : sirelis pokhadarzabar shnorhavoroomem garnanamoode yev s. zadike . sanganoomem amenayn barik.

متن ارسالی : با سلام مدیر محترم خانوم مانوکیان و دیگر همکاران عزیز نو روز . سال نو و مخصوصا عید پاک را به شما تبریک می گوییم ارزوی سلامتی و شادی میکنیم زندگیتان با طراوت وشادی مانند شکوفه های بهاری باشد موفقیت وسر بلندی را برای تک تک همه ی شما ارزو داریم از طرف خانواده ی هاکوپیان 1/3 (١٣٩٢/٠١/١٣)

پاسخ : با سلام و تشکر از پیامتان.متقابلاً صمیمانه ترین تبریکات ما را به مناسبت عید پاک پذیرا باشید.

متن ارسالی : با سلام مدیر زحمت کش ما . بهار را به شما و همکاران خوبتان تبریک میگوییم ارزوی سلامتی . شادکامی را داریم خیلی از زحماتی که میکشید تشکر میکنیم شما هم برایم دعا کنید که امسال هم در امتحاناتم موفق شوم من به شما افتخار می کنم چون بهترین مدیر و همینطور بهترین پرسنل را در مدرسمان داریم باتشکر از شما خانواده ی من نیز خیلی تبریک می گویند از طرف اریکا هاکوپیان 1/3 (١٣٩٢/٠١/٠١)

پاسخ : سلام عزیزم تشکر می کنم از پیامت ، امیدوارم همواره روزهای زندگی ات بهاری باشد و مطمئنم با سعی و تلاش خود امسال نیز با موفقیت سال تحصیلی را به پایان خواهی رساند.با آرزوی بهترینها.

متن ارسالی : سال نو را به شما عزیزان تبریک می گویم و سالی پر برکت را آؤزومندم!!سلامت باشید!!  (١٣٩١/١٢/٢٩)

پاسخ : ممنون عزیزم سال نو بر شما هم مبارک باشد.با آرزوی سالی سرشار از موفقیت .

متن ارسالی : خانم آنی پیشاپیش سال نو را تبریک عرض می کنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (١٣٩١/١٢/٢٨)

پاسخ : عزیزم متقابلاً من هم تبریک عرض می کنم و امیدوارم سالی پر از موفقیت برای همه در پیش داشته باشیم.

متن ارسالی : با عرض سلام و خسته نباشید .از این که کلاس چهارم ابتدایی را به شهربازی می برید تشکَر از مجتمع آموزشی ارس (بهترین اردو را شما می برید)!!!! (١٣٩١/١٢/٠٤)

پاسخ : سلام عزیزم . بسیار خوشحالم که از برنامه تفریحی شهر بازی اعلام رضایت نموده ای.

متن ارسالی : با سلام و عرض خسته نباشید می خواستم اگر ممکن است برای دانش آموزان پایه ی سوم راهنمایی مشاور هایی برای آشنایی بیشتر با دبیرستان و تعیین رشته دعوت کنید با تشکر.  (١٣٩١/١١/٣٠)

پاسخ : با سلام به استحضار می رساند این واحد آموزشی با همکاری کارشناسی فنی حرفه ای و کار و دانش آموزش و پرورش منطقه 6 برنامه ریزی های لازم در این خصوص را هماهنگ نموده است.از جمله دعوت از کارشناس جهت آشنایی دانش آموزان با رشته های تحصیلی و بازدید از نمایشگاه مدارس منطقه 6 و .....

متن ارسالی : مدیریت محترم مجتمع آموزشی ارس. سرکار خانم مانوکیان. با احترام. از زحمات خالصانهء شما در جهت بهبود کیفیت آموزش و مدیریت مجتمع آموزشی ارس سپاسگذاریم و از خداوند منان توفیق روزافزون شما و همکاران محترم را خواستاریم. (١٣٩١/١١/٣٠)

پاسخ : با سپاس فراوان از محبتتان.خرسندم از لطف و عنایت شما.امیدوارم همواره موفق و مؤید باشید.

متن ارسالی : or.Ani saytum amen inche hiyanalie..bayx nomerneri harxum kuzenaim amen amsva nomernere shud shud drver saytum!yev xankanumem mer dbroxe hasni amena barxer degheri...! (١٣٩١/١١/٢٧)

پاسخ : shenorhagalem sirelis ko badgami hamar. bedk e asem amesagan tevanshannere yerp hanznoomen oosooschoohinere amijabes saiti mijosov deghegasnoomenk.

متن ارسالی : با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیر محترم:من از مدیریت و کادر مجتمع تشکر می کنم برای همه ی کارهایی که برای ما انجام می دهید (١٣٩١/١١/٠٨)

پاسخ : خواهش می کنم دختر گلم،وظیفه است.مطمئناً شما عزیزان با موفقیتتان در امر تحصیل می توانید ما را سرافراز نمایید.

متن ارسالی : بنام زیبای خداوند مدیریت محترم مجتمع آموزشی ارس سرکارخانم مانوکیان ، باسلام ضمن ابرازتشکر واحترام اززحمات بی شائبه شما وهمکاران درجهت بهبود وکیفیت این مجتمع ونحوه آموزش به فرزنداما وازاینکه بابرگزاری جشن ومیهمانی جهت عزیزانمان که همواره بفکر آنها بوده وهستید نهایت سپاسگزاری رادارم وموفقیت روزافزون شماراازخداوند مهربان خواهانم. (١٣٩١/١١/٠٨)

پاسخ : ولی محترم با سلام و تشکر فراوان از ارسال پیامتان.سپاسگزارم از لطف و عنایت جنابعالی.

متن ارسالی : با سلام و خسته نباشید . با نوجه به نزدیک شدن عید و شروع بازیهای المپیک مدارس- اعلام امادگی خود را جهت هرگونه همکاری و یاری را مینمایم.  (١٣٩١/١١/٠٨)

پاسخ : با سلام ممنون از اعلام همکاریتان.حضور شما اولیای عزیز در کنارمان مایه دلگرمی است.سپاسگزارم.

متن ارسالی : Ba salam khedmate modiriat mohtaram va arze khaste nabashid mikhastam khahesh konam ke dar khosoose nahveye tamam kardane ketabha bekhosoos ketab RIYAZI payeye dovom rahnamaie tozihate lazem ra erae farmayid. Ta in tarikh ma ta safheye 70 yad gerefteh im va ketabe ma moshtamel bar 204 safhe ast. Ba tashakor mojadad. (١٣٩١/١١/٠٧)

پاسخ : با سلام ممنون از پیگیریتان.متأسفانه تدریس ریاضی بر اساس بودجه بندی کتاب نمی باشد و شورای مجتمع هماهنگی های لازم را با دبیر مربوطه انجام داده است .

متن ارسالی : با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم و تمامی کارکنان مجتمع اموزشی ارس از زحماتی که برای ما دانش اموزان می کشید بسیار سپاسگزارم و امیدوارم همیشه سالم و تندرست باشید. نینل سهاکیان دوم راهنمایی  (١٣٩١/١١/٠٧)

پاسخ : با سلام و تشکر از ارسال پیام.عزیزم امیدوارم در تمام مراحل زندگیت همواره موفق باشی.

متن ارسالی : hargeli or. Ani shnorhakalootioon haydnelov xer neghootioonneri hamar xankanoomenk amena lave araks krtahamaliri hamar yev haydnoomem im tesakete dbroxi ays tarva gerazanx lineloo veraberyal  (١٣٩١/١١/٠٥)

پاسخ : sirelis shenorhagalem badgami hamar.Houysovem zez bes lav yev khelasi ashagerdneri shenorhiv souyn daresherjane hajoghootyamb ir avardin gehasni.

متن ارسالی : با سلام و خسته نباشید بنده بعنوان عضو کوچکی از مجتمع از شما برای زحمات فراوان ودلسوزیهای بی - دریغتان که همیشه شاهد ان می باشم قدر دانی میکنم وامیدوارم خداوند افراد دلسوز را سلامت بدارد  (١٣٩١/١١/٠٣)

پاسخ : با سلام و تشکر فراوان از پیامتان.من نیز افتخار می کنم که دراین مجتمع شاهد حضور همکارانی کار آمد و با تجربه همچون شما هستیم.امیدوارم همواره موفق باشید.

متن ارسالی : با درود فراوان بر شما خانم مانوکیان و سایر همکاران محترم و تشکر از زحماتی که برای به موفقیت رسیدن ما می کشید از شما عزیزان تشکر می کنم امیدوارم که سال 2013 سالی نیک و سرشار از شادی و موفقیت برای سما باشد.در ضمن از تزیینات بسیار زیبای مدرسه برای سال نو از شما سپاس گزاری می کنم.از شاگردان راهنمایی شما  (١٣٩١/١١/٠٢)

پاسخ : با سلام بسیار سپاسگزارم از پیامتان ،امیدوارم سال نو سالی پربار و سرشار از موفقیت برای کلیه دانش آموزان عزیز باشد.

متن ارسالی : با سلام خدمت مدیریت محترم، عرضی داشتم در مورد سی دی های تام . با توجه به تجربه ای که نسبت به سی دی های آموزشی داشتم این نوع سی دی ها برای مواقعی مقید هستند که شاگردان به حد کافی در دفتر یا کتاب تمرین کرده باشند و در آن صورت برای پر کردن مفید اوقات فراقت از این سی دی استفاده شود. با مشورتی که با بیشتر اولیا انجام شده هزینه ای که شما سعی کردید برای کاغذ صرفه جویی کنید ما چندین برابر بابت سی دی - تهیه فلش - پرینت هفتگی کارنامه اصراف می کنیم و بعد از مشکلات ایجاد شده در مورد کار با انواع کامپیوتر های خانگی شاگردان سعی می کنند تا به موقع کارنامه درخواستی را آماده کنند و تحویل معلم دهند. ولی آیا به نظر شما می توان روی نتیجه این کارنامه حساب کرد؟! چون برای جواب دادن این سی دی باید شاگرد نهایت تلاش خود را انچام دهد که دگمه ماوس از دستش در نرود چون اشتباه محسوب می شود. در مواردی هم ممکن است 2 گونه پاسخ داشته باشد سی دی همانی را قبول می کند که خودش تعیین کرده در غیر این صورت اشتباه محسوب می شود. اگر هم نتیجه این کارنامه هیچ معیاری نیست ، پس صرف وقت و صرف هزینه پریتت برای چیست ؟ آیا بهتر نبود همین هزینه را که همه اولیا به صورت اجباری پرداخت کردند بابت کاغذ های پلی کپی دریافت می کردید تا شاگردان می توانستند به صورت جدی تر و مفید تر وقت خودرا صرفت یادگیری می کردند؟! با تشکر  (١٣٩١/١٠/٠٥)

پاسخ : با سلام تمام مواردی که فرمودید در جلسه عمومی اولیا توضیح داده شده است.اولاً تکالیف الکترونیکی جهت صرفه جویی کاغذ نمی باشد بلکه یکی از فعالیتهای مدارس هوشمند است.ثانیاً در جلسه نیز توضیح داده شد که نتایج تکالیف الکترونیکی تنها معیار ارزشیابی معلم محسوب نمی شود.ضمناً لازم به ذکر است در عصر فناوری اطلاعات پلی کپی دیگر منسوخ شده است و بهتر است فرزندانمان با امکانات کنونی پیشرفت کنند.

متن ارسالی : ba salam ba estefade az nam karbari va kalameye oboor ghader be vared shodan be ghesmathaye marboote nemishavam lotfan rahnamayi konid  (١٣٩١/١٠/٠٥)

پاسخ : با سلام لطفاً به اتاق سرور سرکار خانم آنیا مراجعه کنید.

متن ارسالی : Ba salam va khaste nabashid, aval az hame tashakor mikonam babat e website mofid va ziba, lotfan etelaiye haye varzeshi ra daste bandi konid ta moshakhas shavad marboot be che sali va hastand. (١٣٩١/٠٩/٠٦)

پاسخ : با سلام و تشکر از ارسال پیامتان. به اطلاع می رساند کلیه موفقیتها به ترتیب در وب سایت ارائه گشته اند،البته موفقیتهای اخیر ورزشی در سال تحصیلی جدید بدلیل پایان نیافتن مسابقات منطقه ای فعلاً اعلام نشده است.

متن ارسالی : BAREV DZEZ OR. ANI anchap shnorhakal em grki tsutsahandesi nerkaiatsman hamar. Vor mez kajalerum ek aveli shat grker kartalu hamar yev tsanotanalu darber grkeri het NAZELI VARTANOOSIAN vetsyerrort dasaran (١٣٩١/٠٩/٠١)

پاسخ : BAREV SIRELI NAZELI HOOYSOVEM GRKI TSOOTSAHANDESE BOLORI HAMAR ARDYOONAVED YEGHAZ LINI YEV BOLORED KAJALERVEK ENTERTSANOOTYAMB.HAJOGHOOTYOON KEZ.

متن ارسالی : با سلام اینجانب زهره بختیاری با مدرک لیسانس نر م افزار و 5 سال سابقه کار د ردبستان شهدای آزادی منطقه 4 تهران آماده همکاری با این مجتمع می باشم.  (١٣٩١/٠٧/١٥)

پاسخ : با عرض سلام پیامتان دریافت شد با توجه به اینکه این واحد آموزشی دولتی می باشد متأسفانه قادر به همکاری با سرکار نمی باشیم.

متن ارسالی : BAREV HARGELI OR ANI JAN, XANGANUMEM XEZ BOLORID HAMAR MER AMENAGAL SURB ASTCUX AMENIX LAVAGUNERN AYS TARVA DBROXI NOR DASASHRJANI HAMAR,HISUS CRISTOSOVEM KHNTRUM ASTCUTC,AMEN  (١٣٩١/٠٧/٠١)

پاسخ : SHNORHAGALOOTYOON ZER BADGAMI HAMAR .HOOYSOV NOR OOSOOMNAGAN DARESHERJANE MER ASHAGERDOOTYAN HAMAR LINI GERAZANS DARESHERJAN.

متن ارسالی : سلام خانم مانوکیان و همکارن محترم خسته نباشید امیدوارم همیشه موفق وسرزنده باشید .من ازجلفای اذربایجان برا بازدید اومده بودیم تشکر از زحمات ارزنده شما. (١٣٩١/٠٤/٢٥)

پاسخ : با سلام .بسیار سپاسگزارم از پیامتان.سلام فراوان خدمت تمامی همکاران محترم.به امید دیدار مجدد.همواره موفق و کامیاب باشید.

متن ارسالی : خانم مانوکیان بابت زحمت هایی که برای بچه های ما میکشید بسیار متشکرم و می خواستم از خانم ژاسمن هم تشکر کنم که یکی از اعضای خوب و زحمتکش انجمن اولیا می باشند و در روز جشن الفبا واقعا"زحمت زیادی کشیدند . از پیام تبریک زیبای شما متشکرم و بعنوان یک مادر خیلی خوشحال می شدم می توانستید در جشن ما شرکت کنید . سال تحصیلی 90 -91 را به شما خسته نباشید می گویم و تشکر (١٣٩١/٠٢/٣١)

پاسخ : با سلام ، ممنونم از پیامتان. من ، همکارانم و اعضای انجمن هر کدام به نوبه خود برای دخترهای گلمان انجام وظیفه می کنیم .در ضمن همان طور که پیامک فرستاده بودم عذرخواهی مرا به جهت عدم حضور در جشن بدلیل جلسه در منطقه پذیرا باشید.

متن ارسالی : سرکار خانم مانوکیان، از اینکه در نمایشگاه هوشمندسازی مدارس شرکت داشتید ممنونم. (١٣٩٠/٠٤/٢٧)

پاسخ : با سلام، از اینکه نسبت به حضور مدرسه در نمایشگاه ابراز خرسندی نمودید سپاسگزارم. آنی مانوکیان

متن ارسالی : با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما کارکنان سخت کوش مجتمع آموزشی ارس. از این طریق مراتب قدردانی خود را بابت معرفی آن مرکز آموزشی در نمایشگاه تخصصی هوشمندسازی مدارس اعلام می دارم. (١٣٩٠/٠٤/٢٥)

پاسخ : با عرض سلام، از پیامتان سپاسگزاریم

متن ارسالی : تقدیم به معلم عزیز : در سپیده دم ازل آن زمان که سازندگی کائنات آغاز می گردید و کتاب تکوین گشوده می شد. نخستین کلمه ای که با قلم تقدیر بر دیباچه قاموس هستی نقش بست واژه ی زیبای معلم (١٣٩٠/٠٢/١٤)

پاسخ : دختر خوبم تشکر می کنم از پیام بسیار زیبایت

متن ارسالی : پس از سلام ، از تمام زحماتی که در راستای پیشرفت دانش آموزان به عهده دارید تشکر میکنم . سوالی که از حضور شما داشتم این است که چرا دانش آموزان کلاس سوم راهنمایی را که میبایست سال آینده رشته مورد علاقه خود را انتخاب کنند به مراکز فنی و حرفه ای ، علمی ، فرهنگ (١٣٩٠/٠١/٢٤)

پاسخ : با عرض سلام و تشکر پیامتان دریافت شد .لازم به ذکر است هر ساله بمناسبت هفته مشاغل این واحد آموزشی جهت هدایت دانش آموزان پایه سوم راهنمایی برنامه های خاصی را به اجرا در می آورد.امسال نیز در همین راستا به یاری خدا در اردیبهشت ماه فعالیتهایی برنامه ریزی شده که به اجرا در خواهد آمد.

متن ارسالی : با عرض سلام و خسته نباشید خدمت خانم مانوکیان: سوالی داشتم در مورد کارنامه ترم اول.آیا نمرات کلاسی با نمرات ترم اول جمع شده است یا خیر: چون فرزند اینجانب مثلا"بعداز امتحان ریاضی گفته بود که خانم معلم سر کلاس نمرات را اعلام کرده است ولی نمره کارنامه با نمره (١٣٨٩/١١/١٨)

پاسخ : با سلام پیامتان دریافت شد .لازم به ذکر است نمرات پایانی قید شده در کارنامه دانش آموزان میانگین نمرات مستمر (کل عملکرد سه ماهه)و نمره برگه امتحانی نوبت اول می باشد.

متن ارسالی : anchap serelie oreord ani serde khorkez shenorhavoroom em zer nordaren oo zanganoom em shad lav oo hagoghadem dari (١٣٨٩/١٠/١٧)

پاسخ : Barev sirelis shnorhagalem ko geghesik badgami hamar yes el nmanabes shnorhavoroomem nor darin yev Soorb znoond e .sanganoomem hajoghootyoon kez yev ko endanikin

متن ارسالی : ايا کارنامه ي طرح سات دوم اماده است؟ (١٣٨٩/١٠/١٤)

پاسخ : با سلام کارنامه طرح سات می بایست از طرف آموزش و پرورش منطقه 6 صادرگردد و سپس نتایج بعد از بررسی توسط شورای مدرسه به دانش آموزان عزیز اعلام خواهد شد.

متن ارسالی : کارنامه ي دي ماه را در سايت کي مي توان مشاهده کرد؟ (١٣٨٩/١٠/١٤)

پاسخ : با سلام عزیزم بعد از پایان امتحانات نوبت اول ،در بهمن ماه نمرات بر روی سایت گذاشته می شود.

متن ارسالی : Shnorhavor Nortarin yev surp znundn oo Mkrtutune Albert Sarkissian (١٣٨٩/١٠/١٣)

پاسخ : Shnorhagalootyoon zer badgamis .pokhadarzabar shnorhavoroomenk zer nor darin yev soorb znoonde

متن ارسالی : Sirely ori Ani Pokhdesoochner ooOri Tina ooOri Asik ooo oo verjabes voghj anznnagazm.znoghagan khorhoord ashagerdner masamb2 ooghasooisi yerekhaner oo znoghne bolorid shad garodnerov barevoom oosrdans shnorhavoroom enk nor darin .shad em garodel had ar (١٣٨٩/٠٩/٢٩)

پاسخ : Meghedi jan barev.hooysovem shad lav lines.ches garogh badgerasnes inchkan oorakhasim ko badgamis vaghe vsdah ko barevnere yev shnorhavoranke gepokhansem bolarin yev vsdahem vor amenn el im nman shad en oorakhanaloo.Meghedi jan menk el kez shadenk garodel yev angamner dbrosoom hishoomenk kez manavand khaneye riazii masnavor dasaranneroom vor dbrosooma deghi oonenoom .yete hishes khanoome Esfandyarin mi kani or araj dbroser yegel yev ko govasankner im grasenyagoom.inchbes vor verji ore kez asam havadasasem vor doo ashkhari vor zayren el vor lines mishd paylelooes yev linelooes mer barzanke.anhamber sbasoomenk ko mailin grir desnenk incheres anoom .Araks dbrosi voghj endaniki goghmis shnorhavoroomenk nor darin yev Soorb znoonde kez yev mamin oo babin.hervis hambyooroomem kez mishd hishogh Ani Manoukian

متن ارسالی : مدیریت محترم مجتمع آموزشی ارس. سرکار خانم مانوکیان. با احترام. از زحمات خالصانهء شما در جهت بهبود کیفیت آموزش و مدیریت مجتمع آموزشی ارس سپاسگذاریم و از خداوند منان توفیق روزافزون شما و همکاران محترم را خواستاریم. عیسوی-هوانسیان (١٣٨٩/٠٩/٢٥)

پاسخ : با سلام ، متشکرم از پیامتان.امیدوارم به یاری خداوند و با همفکری اولیای گرامی مجتمع آموزشی ارس بتوان گامهائی به سوی مدرسه ی پیشرو و کار آمد برداشت.

متن ارسالی : ایا نمره های طرح سات با نمره های کارنامه جمع می شود؟ (١٣٨٩/٠٩/٢٣)

پاسخ : سلام عزیزم همان طور که قبلاً هم گفته شده نتایج کلیه آزمون ها "سات،سنجه،....."در نمرات مستمرتان تأثیر دارد.

متن ارسالی : خانم آني لطفا به بچه هايي كه در خانه رياضي ثبت نام نكردند بگوييد كه از بوفه استفاده نكنند. (١٣٨٩/٠٩/٢٢)

پاسخ : دخترم سلام .در مورد استفاده از بوفه مجتمع در روزهای فوق برنامه خانه ریاضی با انجمن اولیا و مربیان هماهنگی شده است.

متن ارسالی : سركار خانم آني مانوكيان افتتاح وب سايت مدرسه را به شما و همكاران گرامي تبريك مي گويم و آرزوي موفقيت مي كنم. (١٣٨٩/٠٩/٢١)

پاسخ : با سلام ،متشکریم از پیام تبریکتان.امیدواریم از مطالب وب سایت استفاده کرده باشید.

متن ارسالی : barkhi az nomerate aban mah be dorosti vared nashode bood va in baese payin amadane moadele in maham shod (١٣٨٩/٠٩/١٤)

پاسخ : دختر خوبم در مورد نمراتي كه به نظرت صحيح نمي باشد با دبير مربوطه صحبت كن.

متن ارسالی : emtehan khalagist gerefte nashode va chera nomre gozashteid (١٣٨٩/٠٩/١٣)

پاسخ : دختر خوبم نمره خلاقييت بر مبناي عملكرد كلاسي شما درج مي گردد بنابراين امتحان خاصي برگزار نمي گردد.

متن ارسالی : آيا نتايج طرح سات با نمرات آبان ماه جمع شده است؟ (١٣٨٩/٠٩/١٣)

پاسخ : دختر خوبم نتايج آزمون سات قرار است با نمرات آذر ماه (مستمر)در نظر گرفته شود.

متن ارسالی : oyort ani 3-om nerin el dus darek bazdidi hamar (١٣٨٩/٠٨/١٦)

پاسخ : حتماً دختر عزيزم.

متن ارسالی : سركار خانم مانوكيان خسته نباشيد (١٣٨٩/٠٥/٠٦)

پاسخ : سلامت باشید.متشکرم از پیامتان

متن ارسالی : باشناختي كه از توانمنديهاي خانم مانوكيان دارم موفقيت ايشان را -با اتكال به خداوند سبحان -به روشني مي بينم. (١٣٨٩/٠٥/٠٦)

پاسخ : با تشکر از پیام زیبایتان

متن ارسالی : نظر شما درباره معلم سال چهارم ابتدايي چيست؟ (١٣٨٩/٠٥/٠٦)

پاسخ : اگر سرکار خانم دوستی مدنظر است ایشان از نیروهای بسیار کار آمد و از آموزگاران بسیار فعال و دلسوز این واحد آموزشی می باشند

متن ارسالی : با عرض سلام. کسب مقام اولی دانش آموزان در رشته رباتیک را به مدیریت مجتمع آموزشی ارس تبریک گفته و موفقیت های بیشتری برای دانش آموزان آن مجتمع آرزومندیم. ساکو اله وردیان (١٣٨٩/٠٢/٣١)

پاسخ : ضمن عرض سلام. از پیام تبریک جنابعالی سپاسگزاریم. مانوکیان

متن ارسالی : Ais dari ARAKS dbrotse kortsnelov ir oratsutse chimatsav vor APRIL 7 nshvum a Esd darineri orenki kam sovorutian dbrotsum donum yen MAYRERI ore vorpes shnorhakaLution haydneLov ain mamanerin vor sirahojar kamkov mek dari ashkhadank yen danum dbrotsi bu (١٣٨٩/٠٢/١٨)

پاسخ : Հայոց դպրոցի պահպանումը կարօտ է դպրոցիս բոլոր ծնողների օժանդակութեան :Մի շարք ծնողների աշխատանքը և օժանդակութիւնը ոչ բոլորն են տեսնում զանազան բնագաւառներում՝ ինչպէս գիտական,մարզական,շինարարական և այլ աշխատանքներում դպրոցիս ոչ միայն մայրերը այլ նաև հայրերը օժանդակում են դպրոցիս: Մայրերի օրը միայն բուֆէի աշխատող և օժանդակող մայրերին սեփականութիւն չէ,մայրերի օրը պատկանում է բոլոր հայ մայրերին և ոչ միայն«Արաքս» դպրոցի բուֆէի ծնողներին: Մենք չենք ուզում վարկաբեկել սրրաբուիս օժանդակող ծնողներին,սակայն պիտի յայտնենք, որ եթէ որևէ ծնող,օժանդակում է դպրոցին կամ որևէ այլ ազգաին կառոյցի, դա նրա ազգային պարտքն ու պարտականութիւննէ և չպիտի շնորհակալութեան ևգնահատւելու սպասելիք ունենայ: Ամէն պարագային «Արաքս» դպրոցի ծնողական խորհուրդը բոլոր մայրերի օրը շնորհաւորել է փոքրիկ քաղցրով: և վերջում պիտի յայտնենք,որ դպրոցիս ծնողական խորհուրդը այն գումարը, որ նախատեսել էր մայրերի օրւայ միջոցառման,յատկացրել է աշակերտութեան տարալուծարանի,արհեստանոցի և գրադարանի համար նստարաններ գնելու

متن ارسالی : Շատ սիրելի օր Անի շնորհաւորում եմ կայքէջի բացումը Յոյսով ենք նորանոր յաջողութիւններ արձանագրէք ձեր աշխատանքային ասպարէզում (١٣٨٩/٠٢/٠٥)

پاسخ : Շնորհակալութիւն ենք յայտնում Ձեզ , Ձեր ցուցաբերած ուշադրութեան համար

متن ارسالی : با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم .افتتاح سایت مدرسه آراکس را به شما و همکاران گرامیتان تبریک عرض نموده و امیدوارم همیشه در کارهایتان موفق باشید. (١٣٨٩/٠٢/٠٢)

پاسخ : با سلام و احترام ضمن عرض تشكر از جنابعالي كه وب سايت اين واحد آموزشي را رويت نموديد،اميدواريم كه مورد پسندتان واقع شده باشد. با تشكر مجتمع آموزشي ارس

ارسال متن

نام و نام خانوادگی:

پست الکترونیک :

متن ارسالی :